Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Rozliczeń w Departamencie Operacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polski Standard Płatności to spółka sektora fintech stawiająca sobie za cel wspieranie rozwoju, upowszechnianie oraz promowanie standardu płatności mobilnych. Efektem tych działań jest stworzenie systemu płatności mobilnych BLIK, dostępnego z poziomu aplikacji mobilnych większości banków w Polsce. BLIK umożliwia dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach, a także natychmiastowe przelewy na numer telefonu.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w naszym biurze w Warszawie na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Obsługa operacyjna rozliczeń płatności mobilnych
    • Weryfikacja poprawności rozliczeń płatności mobilnych i wyjaśnianie niezgodności
    • Obsługa reklamacji dotyczących płatności mobilnych
    • Współpraca operacyjna z podmiotami uczestniczącymi w rozliczaniu płatności mobilnych
    • Udział w testach systemów informatycznych wspomagających obsługę płatności mobilnych
    • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy Departamentu
    • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych procesów biznesowych lub zmian w obsłudze istniejących procesów
    • Bieżące zapewnienie zgodności obsługi procesów biznesowych z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (ekonomia, bankowość, finanse, matematyka lub inne kierunki pokrewne)
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office (w szczególności MS Excel)
    • Sumienność i dokładność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań
    • Komunikatywność
    • Zdolności organizacyjne
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomość rozliczeń płatności krajowych, zagranicznych lub transakcji kartowych
    • Doświadczenie w testach lub wdrażaniu systemów księgowych lub rozliczeniowych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Dostęp do nowych technologii
    • Premię uzależnioną od wyników
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet sportowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą:
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Polski Standard Płatności Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli Pani/Pan wyraża chęć, abyśmy zachowali Pani/Pana CV w naszej bazie, prosimy zawrzeć dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polski Standard Płatności Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, wysyłając stosowną informację poprzez e-mail na adres [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres siedziby administratora danych.

    Pełna informacja odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dostępna jest tutaj.

    Pełna informacja odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych dostępna jest tutaj.
    Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

    Administrator danych
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Standard Płatności sp. z o.o., ul. Cypryjska 72, 02-761 Warszawa

    Dane kontaktowe
    Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email: [email protected] lub pisemnie (adres siedziby administratora). Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email: [email protected] ] lub pisemnie (adres siedziby administratora). Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

    Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
    Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest:
    • przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych,
    • przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych (jeśli wyraił/a Pani/Pan odrębną zgodę).

    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
    • przepis prawa – w zakresie zbieranych kategorii danych osobowych na podstawie art. 221 Kodeksu pracy, oraz
    • zgoda – w przypadku przyszłych procesów rekrutacyjnych oraz w przypadku podania szerszego zakresu danych niż to wynika z niezbędności przetwarzania do wykonania umowy oraz na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Okres przez który dane będą przechowywane
    Administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe do chwili zakończenia procesu rekrutacji lub do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    W razie wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych procesów rekrutacji, administrator będzie przechowywał Pani/Pana dane do momentu wycofania zgody lub do moment, kiedy upłynie 1 rok od dnia otrzymania Pani/Pana danych, chyba że wyraził/a Pani/Pan zgodę na dalsze przetwarzanie danych w tym celu na podstawie odrębnej zgody.

    Odbiorcy danych
    Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji współpracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.

    Prawa osoby, której dane dotyczą
    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, czy ograniczenia przetwarzania.
    W zakresie w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan:
    • prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem, a także
    • prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora swoich danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

    Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Informacja o wymogu podania danych
    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji.
    Bez podania administratorowi Pani/Pana danych nie będzie możliwe Pani/Pana uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym.