Starszy Specjalista ds. rozwoju efektywności sprzedaży zdalnej

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Halo? Czy to…
Starszy Specjalista ds. rozwoju efektywności sprzedaży zdalnej?

T- Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

W Naszym Dziale Wsparcia Sprzedaży współpracujemy z siecią 220 Sklepów Własnych w Polsce. Codziennie wspieramy sprzedaż bezpośrednią w realizowaniu zadań sprzedażowych i obsługowych. Nasz zespół nastawiony jest na nieustanny rozwój i innowacje w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Głównym zadaniem czekającym na Ciebie będzie wdrożenie sprzedaży zdalnej w sklepach stacjonarnych.

Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś!

GŁÓWNE ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Rozwój efektywności sprzedaży zdalnej w Sklepach Własnych T-Mobile;
  • Realizacja projektów podnoszących jakość sprzedaży zdalnej;
  • Zarządzanie bazami telemarketingowymi przekazywanymi do sieci sprzedaży wraz z kontrolą efektywności;
  • Tworzenie raportów oraz prezentacji na potrzeby wewnętrzne w zakresie powierzonych obowiązków;
  • Wsparcie procesów przepływu informacji na różnych poziomach organizacji w ramach realizowanych zadań;
  • Występowanie w roli właściciela biznesowego procesu;
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi  w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • Współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie koniecznym do realizacji wyznaczonych celów;
  • Wsparcie w zdalnych procesach obsługowych i sprzedażowych.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

  • Duża samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania własnych pomysłów już od pierwszego dnia pracy;
  • Praca w dynamicznym środowisku i nieustanny rozwój;
  • Praca w zespole najlepszych ekspertów;
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej;

W REALIZACJI ZADAŃ WYKORZYSTASZ:

  • Doświadczenie w sprzedaży zdalnej;
  • Doświadczenie w realizacji projektów mających na celu podnoszenie efektywności sprzedaży;
  • Orientacja na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz wrażliwość na ich potrzeby, koncentracja na satysfakcji klienta i jakości obsługi;
  • Wysoka komunikatywność;
  • Umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji;
  • Postawa zorientowana na osiąganie wyników oraz proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań;
  • Nastawienie na pracę zespołową.

Praca w T-Mobile to nie tylko obowiązki. Uwielbiamy się łączyć i… dzielić tym co mamy najlepsze:

  • stała współpraca na stabilnych warunkach
  • Opieka medyczna dla Ciebie i  Twojej rodziny
  • Pakiety sportowe i kulturalne dostosowane do tego, co lubisz
  • Ekstra dzień wolny — świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi, a nie w pracy
  • Telefon służbowy, który po godzinach dzwoni wyłącznie w Twoich własnych, prywatnych celach
  • Bezpłatne miejsce parkingowe dla każdego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Praca w międzynarodowym zespole najlepszych ekspertów
  • Szkolenia w ramach Akademii T-Mobile oraz możliwość rozwoju wewnątrz firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy