Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Rozwoju i Poprawności Profile

ALIOR BANKO firmie

ALIOR BANK

Pilotów 2

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie cyklicznych kontroli poprawności i spójności danych i parametrów na produktach bankowych
  • Samodzielna realizacja korekt danych w systemie
  • Tworzenie i modyfikowaniu kontroli/raportów dotyczących poprawności parametrów na produktach bankowych
  • Weryfikacja i ocena wdrażanych zmian oraz nowych funkcjonalności pod względem ich poprawności działania w systemie centralnym

Nasze wymagania

  • Posiadasz ogólną wiedzę na temat funkcjonowania produktów bankowych ze szczególnym naciskiem na produkty depozytowe,
  • Potrafisz tworzyć zapytania SQL i posiadasz podstawową znajomość budowy baz danych oraz biegle posługuje się Microsoft Office (mile widziane doświadczenie w pracy z Hurtownią Danych TERADATA i/lub systemem transakcyjnym PROFILE
  • Potrafisz pracować w zespole, jesteś komunikatywny, samodzielny, skrupulatny oraz otwarty na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającym się Banku będącym jednym z liderów technologicznych w sektorze
  • Możliwość poznania w praktyce jak pod kątem technicznym działają produkty bankowe w systemie centralnym bankowym
  • Możliwość zdobycia umiejętności analizy i pracy na dużych zbiorach danych
  • Możliwość poznania oraz bezpośredniej pracy z systemem centralnym oraz korporacyjną hurtownią danych
  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Starszy Specjalista ds. Rozwoju i Poprawności Profile, Pilotów 2, Prądnik Czerwony, Kraków