Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Rozwoju i Szkoleń

Budimex SAO firmie

  • Siedmiogrodzka 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Budimex SA

Siedmiogrodzka 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Samodzielne kreowanie, opracowywanie i prowadzenie projektów szkoleniowych i rozwojowych w zakresie szkoleń technicznych, specjalistycznych, menedżerskich i miękkich,

  • Identyfikacja i koordynacja potrzeb szkoleniowych,  tworzenie planów rozwoju i realizacja działań szkoleniowych w powierzonym obszarze (włączając logistykę),

  • Realizacja projektów szkoleniowo - rozwojowych w formie zdalnej lub/i stacjonarnej,

  • Współpraca z menadżerami na wszystkich poziomach zarządzania w organizacji w zakresie tworzenia rozwiązań szkoleniowych i stosowania najlepszych praktyk ,

  • Udział w innych projektach realizowanych przez zespół HR (m.in.: ścieki karier, badanie zaangażowania),

  • Ewaluacja prowadzonych działań szkoleniowo – rozwojowych,

  • Zarządzanie budżetem i realizacja celów rozwojowo-szkoleniowych.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w obszarze rozwoju i szkoleń, w tym 3 lata samodzielnego prowadzenia projektów szkoleniowo-rozwojowych,

  • Wykształcenia  wyższego,

  • Udokumentowanego doświadczenia zawodowego,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności budowania relacji biznesowych,

  • Umiejętności pracy w zespole i proaktywność w działaniu,

  • Umiejętności analitycznego myślenia i generowania nowych niestandardowych rozwiązań,

  • Dobrej (umożliwiającej swobodną komunikację) znajomości języka angielskiego,

  • Prawo jazy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin