Starszy Specjalista ds. Rozwoju Produktów w Zespole Bankowości Elektronicznej

PKO Bank Polski SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • realizujesz projekty związane z rozwojem serwisu internetowego iPKO biznes w szczególności związane z obsługą klientów korporacyjnych,

  • proponujesz kierunki rozwoju tworzonych usług w oparciu o badania i trendy rynkowe oraz własne pomysły,

  • pomagasz definiować wymagania funkcjonalne dla nowych lub rozwijanych produktów,

  • wspierasz zarządzanie produktami w zakresie administracyjnym, monitorujesz kluczowe KPI dla wybranych produktów,

  • pomagasz przygotować dokumenty i materiały produktowe,

  • współpracujesz z innymi zespołami w banku i partnerami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami ze świata bankowości internetowej,

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w oparciu o metodyki zwinne lub tradycyjne,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • posiadasz praktyczną znajomość narzędzi wspierających prowadzenie projektów (Jira, Confluence),

  • jesteś osobą otwartą, pomysłową i komunikatywną, posiadasz inicjatywę w działaniu,

  • lubisz pracę w zespole.

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z klientami instytucjonalnymi w zakresie Cash Management.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Przewiń do profilu firmy