Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A.

Łowiecka 24

Śródmieście

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizowanych i planowanych inwestycji na obszarze działalności Spółki.

  • Pozyskiwanie niezbędnych danych do przygotowania projektów przyłączeniowych, opracowywanie analizy ekonomicznej projektów, bieżący monitoring harmonogramu projektu (czasowego i finansowego).

  • Przygotowywanie danych oraz raportów dla klientów wewnętrznych.

  • Doradztwo energetyczne w zakresie oszacowania zapotrzebowania ciepła dla danego obiektu oraz rozwiązań technicznych w celu nawiązania i utrzymania kontaktów z potencjalnymi klientami.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi oraz istniejącymi odbiorcami ciepła i energii elektrycznej.

  • Tworzenie umów i negocjowanie warunków finansowania budowy węzłów cieplnych.

  • Współpraca z Departamentem Komunikacji Korporacyjnej przy przygotowaniu przekazu dla klientów oraz materiałów promocyjnych na potrzeby promocji ciepła sieciowego i oferowanych usług

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie w realizacji projektów przyłączeniowych/ w zakresie przygotowania inwestycji.

  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz Energetycznego.

  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Znajomość SAP.

  • Znajomość Autocad.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z największych pracodawców w Polsce.

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. jest producentem energii elektrycznej i ciepła wytwarzanych w wysokosprawnej kogeneracji, należącym do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE. Od 2000 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadamy trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w aglomeracji wrocławskiej. Inwestujemy w przyszłość – w podwrocławskich Siechnicach budujemy niskoemisyjną, nowoczesną elektrociepłownię gazową. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy. Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, proponując im atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery. Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Przewiń do profilu firmy