Starszy Specjalista ds. serwerów aplikacyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • al. Jerozolimskie 132-136, 02-305 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

    Centralny Ośrodek Informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.

    Miejsce pracy: Warszawa
    DES/ZAS/SA/062019

    Opis oferty

    Starszy Specjalista ds. serwerów aplikacyjnych będzie odpowiedzialny za utrzymanie, administrację oraz rozwój serwerów aplikacyjnych.

    Zakres obowiązków

    • Planowanie rozwoju infrastruktury aplikacyjnej zgodnie z najlepszymi praktykami,
    • Administrowanie serwerami aplikacyjnymi (Tomcat, WildFly, JBoss, Orbeaon),
    • Administrowanie serwerami bazodanowymi (PostgreSQL, mysql),
    • Administrowanie systemami zarządzania treścią,
    • Administrowanie systemami operacyjnymi Linux,
    • Przygotowywanie i wykonywanie wdrożeń nowych wersji aplikacji,
    • Optymalizacja serwerów aplikacyjnych i systemów operacyjnych,
    • Obsługa zgłoszeń, incydentów, awarii,
    • Tworzenie dokumentacji, procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych,
    • Monitorowanie, utrzymywanie dostępności i funkcjonalności serwerów aplikacyjnych,
    • Realizacja działań mających na celu minimalizację ryzyka oraz zapobieganie występowaniu awarii środowisk.

    Poszukiwane kompetencje
    • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk,
    • Umiejętność administrowania serwerami aplikacyjnymi (Tomcat, WildFly, JBoss),
    • Umiejętność administrowania systemami Linux (dystrybucja Redhat) w zakresie koniecznym do zapewnienia prawidłowego działania serwerów aplikacyjnych i bazodanowych,
    • Znajomość technologii webservice'owych REST API,
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację o tematyce technicznej z wymaganego obszaru
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji czasu pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy
    • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę,
    • Elastyczny czas pracy 7-17,
    • Nowoczesne biuro w okolicach Dworca Zachodniego,
    • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
    • Dostęp do najnowszych technologii,
    • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
    • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom,
    • Dodatkowo m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

    Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

    Centralny Ośrodek Informatyki
    Aleje Jerozolimskie 132-136,
    02-305 Warszawa
    tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
    fax.: 22 250 29 87
    e-mail: [email protected]
    www.coi.gov.pl

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.