Oferta pracy

Starszy specjalista ds. Social Media

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zgodnej ze strategią firmy komunikacji marketingowej,

  • Zarządzanie kreacją marketingową oraz contentem w Social Mediach,

  • Budowanie strategii działań w kanałach Social Media

  • Koordynowanie komunikacji w mediach społecznościowych,

  • Współpraca z agencjami marketingowymi, domami mediowymi,

  • Współtworzenie oraz implementacja strategii Employer Branding,

  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby działu,

  • Zarządzanie realizowanymi projektami marketingowymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na analogicznych stanowiskach powyżej 4 lat,

  • Doświadczenia w zarządzaniu contentem w Social Mediach,

  • Umiejętności tworzenia strategii komunikacji i jej wdrażania w obszarze online,

  • Znajomości takich zagadnień jak: social media, branding, content marketing, influencer marketing, inbound marketing, media buying,

  • Wiedzy z zakresu bieżących trendów panującycyh w Social Mediach,

  • Umiejętności tworzenia kampanii reklamowych w Social Mediach,

  • Wykształcenia kierunkowego (Marketing//PR/Komunikacja/Branding),

  • Lekkiego pióra.

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,

  • Dynamiczne środowisko i twórczą atmosferę pracy, w zgranym zespole,

  • Pakiet benefitów (karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie),

  • A przy tym wszystkim nigdy nie będziesz się nudzić :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne