Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Social Media

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Postępu 21 C, 02-676 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Zadania:

  • Przygotowywanie rekomendacji strategii komunikacji korporacyjnej w mediach społecznościowych z uwzględnieniem priorytetów biznesowych organizacji.
  • Tworzenie miesięcznych planów różnorodnej komunikacji w mediach społecznościowych.
  • Przygotowywanie nieszablonowych treści.
  • Koordynacja opracowywania ciekawych form graficznych (w tym formaty video, grafiki statyczne, animacje).
  • Monitorowanie i raportowanie efektywności komunikacji w mediach społecznościowych oraz aktywności konkurencji i kluczowych partnerów biznesowych.
  • Współpraca z podwykonawcami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe: PR, marketing, nauki humanistyczne lub ekonomiczne.
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania i realizacji strategii komunikacji w mediach społecznościowych.
  • Kreatywność oraz aktywność w poszukiwaniu inspiracji i tematów na potrzeby komunikacji firmy w mediach społecznościowych.
  • Praktyczna znajomość efektywnych form komunikacji, zasad publikacji i moderowania postów w Social Media.
  • Bardzo dobra umiejętność opracowywania nieszablonowych i jednocześnie dostosowanych do odbiorców treści.
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami interaktywnymi/graficznymi.
  • Znajomość KPI i zakresu raportów efektywności Social Media.
  • Zdolności analityczne.
  • Doświadczenie w pracy w branży medycznej lub podobne (dodatkowy atut).
  • Bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność koordynacji kilku zadań jednocześnie, orientacja na termin i poprawność merytoryczną).
  • Skuteczność we współpracy z dostawcami zewnętrznymi oraz klientami wewnętrznymi.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy