Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Sourcingu

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Przysucha, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wyrobów tytoniowych i do nowo otwieranego zakładu produkcyjnego w Skrzyńsku w okolicach Radomia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Wyszukiwanie dostawców i produktów dla działu R&D
  • Dokonywanie zakupów towarów i usług według specyfikacji
  • Negocjacje warunków dostaw
  • Dbałość o jakość zamawianych towarów i usług
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie sourcingu lub w dziale zakupów związane z wyszukiwaniem nowych dostawców w branży chemicznej min. 1 rok
  • Znajomość języka angielskiego min. B1/B2
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Dobra znajomość Excel
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji
  • Rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W przesyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę informacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.)

CV bez powyższej klauzuli informacyjnej nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i będą usuwane z bazy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy