Starszy specjalista ds. sprawozdawczości i rozliczeń z budżetem

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)O firmie

  • Pojezierska 90A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

Pojezierska 90A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych pod kątem rachunkowym i podatkowym

  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych dla celów statutowych oraz dla potrzeb skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej

  • Prowadzenie ewidencji podatkowej zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym oraz terminowe wypełnianie obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych określonych przepisami prawa

  • Prowadzenie ewidencji majątku trwałego

  • Identyfikacja oraz analiza sytuacji, których istnienie związane jest z ryzykiem biznesowym Klienta, a następnie współpraca we wdrażaniu najkorzystniejszych rozwiązań

  • Organizowanie pracy własnej oraz innych członków zespołu (w razie potrzeby)

  • Sporządzanie analiz oraz raportów

  • Wsparcie obsługi audytów zewnętrznych i wewnętrznych oraz kontroli podatkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego magisterskiego o profilu ekonomicznym

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Biegłej znajomości prawa podatkowego i bilansowego oraz innych przepisów i wymagań sprawozdawczo-informacyjnych

  • Znajomości systemów finansowo-księgowych

  • Znajomości MS Office na poziomie średniozaawansowanym, szczególnie programu Excel

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziane)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • Ubezpieczenie lekowe

Etapy rekrutacji
1