Oferta pracy

Starszy specjalista ds. sprawozdawczości jednostkowej

PGNiG SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PGNiG SA

Marcina Kasprzaka 25

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie jednostkowego sprawozdania finansowego Spółki według MSSF/MSR;

  • Formułowanie zasad rachunkowości;

  • Aktualizacja i nadzór nad realizacją polityki rachunkowości Spółki i Grupy Kapitałowej PGNiG;

  • Współpraca ze służbami finansowo księgowymi oddziałów polskich i zagranicznych;

  • Bieżąca weryfikacja księgowań;

  • Instruktaż księgowy (w tym: dla oddziałów zagranicznych);

  • Zaangażowanie w realizacje projektów prowadzonych w Spółce.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze rachunkowości;

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych;

  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF);

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Ms Excel;

  • Znajomość systemu SAP;

  • Mile widziana znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT, akcyza);

  • Mile widziana znajomość hurtowni danych BW SAP, systemu do konsolidacji HFM oraz SmartNotes Amana.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;

  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • rowerownia dla pracowników

  • biuro w dogodnej lokalizacji

PGNiG SA

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko:

PGNiG SA - Centrala Spółki

Departament Rachunkowości / Dział Polityki Rachunkowości

Przewiń do profilu firmy