Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży B2B

MERXU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 00012 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży i założeń biznesowych organizacji

  • aktywne pozyskiwanie dystrybutorów i producentów z kategorii BHP, narzędzi, materiałów i chemii budowalnej, maszyn i części zamiennych, automatyki przemysłowej i oświetlenia,

  • aktywne pozyskiwanie firm realizujących zakupy na platformie

  • biznesowe i techniczne wsparcie klientów merXu

  • rozwój oferty produktowej na platformie merxu.com w kategoriach BHP, narzędzi, materiałów i chemii budowalnej, maszyn i części zamiennych, automatyki przemysłowej i oświetlenia,

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami

  • spotkania online i wizyty handlowe u klientów

  • raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie i znajomość rynku dystrybucyjnego min jednej z branż: BHP, narzędzi, materiałów, chemii budowalnej, maszyn i części zamiennych, automatyki przemysłowej, oświetlenia - warunek konieczny

  • minimum czteroletnie doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (B2B)

  • doświadczenie w obszarze e-commerce jest dodatkowym atutem

  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych

  • silna motywacja w osiąganiu celów i zadań sprzedażowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • dobra obsługa komputera w zakresie MS Office

To oferujemy

  • wygodne biuro w Poznaniu lub możliwość stałej pracy z domu

  • wspierającą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

  • współpracę z zespołem międzynarodowym - na co dzień wykorzystasz znajomość języków

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub na kontrakcie B2B

  • premię miesięczną związaną z wynikami Twojej pracy (bez górnej granicy)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

merXu to internetowa platforma handlowa dla firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej działających w sektorze B2B - zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych podmiotów. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, stworzoną przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży e-commerce. Dołącz do nas 😊

Przewiń do profilu firmy