Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży – Fracht Drogowy

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Relaksowa 44

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług transportu drogowego międzynarodowego i krajowego

  • analiza bieżących potrzeb klientów i szukanie dopasowanych rozwiązań

  • ścisła współpraca z działem operacyjnym firmy w celu realizacji potrzeb klienta

  • utrzymywanie kontaktu i pozytywnych relacji z klientami, również zagranicznymi

  • realizacja założonych celów i planów sprzedażowych

  • zapewnienie prawidłowej implementacji nowych klientów w organizacji

  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz promowanie firmy

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług transportowych

  • swobodna komunikacja w języku angielskim w relacjach biznesowych

  • silne umiejętności w zakresie sprzedaży i negocjacji

  • umiejętność i swoboda budowania długotrwałych relacji z klientami

  • gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • możliwość realizowania się w sprzedaży i rozwijania nowych trendów

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • system premiowy oparty o wyniki

  • bogaty system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. zajmuje się międzynarodową spedycją lotniczą, morską, lądową, kolejową, magazynowaniem oraz dystrybucją towarów. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientom w różnych branżach. Poszukujemy ambitnych osób mających doświadczenie w transporcie, spedycji, gotowych do ścisłej współpracy z fabrykami i centrami dystrybucyjnymi zarządzanymi przez firmę Pantos w Polsce jak i w Europie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy