Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. sprzedaży i rozwoju

Instytut Ekspertyz KryminalistycznychO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych - jednostka naukowo-badawcza działająca w obszarze badań kryminalistycznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • planowanie i realizacja działań sprzedażowych Instytutu zgodnie ze strategią
  • badanie rynku na potrzeby Instytutu
  • poszerzanie bazy zleceniodawców
  • aktualizacje baz danych
  • analiza zleceniodawców i konkurencji
  • tworzenie raportów z działań sprzedażowych
  • analiza polityki cenowej
  • planowanie i opracowywanie materiałów wizerunkowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • znajomość takich narzędzi jak Google Analytics, Google Adwords
  • umiejętność tworzenia tekstów
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office i programów graficznych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista i kultura słowa
  • własna działalność gospodarcza - mile widziana
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej Instytucji, w zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • możliwość zdobycia doświadczenie w niszowych dziedzinach
  • stabilizację i miłą atmosferę w gronie naukowców i pasjonatów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy