Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Leasingu i Najmu Pojazdów

Carsmile S.A.O firmie

Carsmile S.A.

Prosta 51

Warszawa

Carsmile to pierwszy w Polsce wirtualny salon samochodowy, który pozwala na użytkowanie auta w ramach abonamentu oraz w rozliczeniu za przejechane kilometry. Oferujemy samochody większości producentów w usłudze najmu długoterminowego oraz leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Pomoc w doborze odpowiedniego samochodu
  • Przygotowanie kompleksowej oferty finansowania zakupu lub najmu pojazdu
  • Telefoniczna sprzedaż usług leasingu i najmu pojazdu wraz z autem zgodnym z potrzebami klienta

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wiedzę z zakresu motoryzacji
  • Znasz zasadę działania produktów finansowych dla przedsiębiorców (mile widziany leasing i najem)
  • Wymagane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej minimum 1 rok
  • Umiesz nawiązywać i utrzymywać długoterminowe relacje biznesowe
  • Masz min. wykształcenie średnie
  • Jesteś silnie zmotywowany do realizacji wyznaczanych celów i nieustannego podnoszenia swoich umiejętności

Dołacz do nas i zyskaj:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i ponadprzeciętne prowizje uzależnione od realizacji wyznaczonych celów (średnia prowizja na dziale to 5000 zł brutto)
  • Przyjazną i partnerską atmosferę współpracy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego oraz metod finansowania zakupu i użytkowania pojazdów
  • Komfortowo wyposażone biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Pakiet szkoleń sprzedażowych
  • Gwarantowana premia na start
  • Stały dostęp do nowych Klientów
Za wszystkie nadesłane aplikacje serdecznie dziękujemy.

Jeśli Twoje CV będzie odpowiadało naszym wymaganiom - skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy