Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Leasingu i Najmu Pojazdów

Carsmile S.A.O firmie

umowa o pracę
4 00015 000 brutto / mies.
umowa o pracę tymczasową
3 0005 000 brutto / mies.
  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Carsmile S.A.

Prosta 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż usług leasingu i najmu pojazdu wraz z autem zgodnym z potrzebami klienta,

  • Pomoc w doborze odpowiedniego samochodu,

  • Przygotowanie kompleksowej oferty finansowania zakupu lub najmu pojazdu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży (mile widziana telefoniczna) – min. 1 rok,

  • Doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej lub telekomunikacyjnej i odnosiłeś sukcesy,

  • Min. średnie wykształcenie,

  • Zmotywowanie do realizacji wyznaczanych celów

To oferujemy

  • Realny wpływ na otrzymywane wynagrodzenie - podstawa + prowizja (wypłacana co miesiąc, bez górnego progu),

  • Liczne konkursy sprzedażowe – co tydzień możesz jeździć nowym samochodem,

  • Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość szybkiego awansu,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy),

  • Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu rynku motoryzacyjnego oraz metod finansowania zakupu i użytkowania pojazdów oraz rozwinięcia umiejętności sprzedażowych,

  • Pracę w świetnie zlokalizowanym biurze, w centrum Warszawy,

  • Możliwość pracy zdalnej po dłuższym wdrożeniu dla najlepszych doradców,

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Carsmile to pierwszy w Polsce wirtualny salon samochodowy, który pozwala na użytkowanie auta w ramach abonamentu. Oferujemy samochody większości producentów w usłudze najmu długoterminowego oraz leasingu.

Przewiń do profilu firmy