Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Goleszowska 6

Warszawa

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów BankowychNumer ref.: 21314382

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Bankowych pracuje w Biurze Telefonicznej Sprzedaży Produktów Bankowych i Utrzymania Klienta. Główne zadania to sprzedaż kont, reaktywacja nieaktywnego portfela Klientów Gold przypisanych do Menedżerów Citigold jak i do Oddziału oraz "dosprzedaż" pozostałych produktów z oferty Banku. Doradca podlega Menedżerowi Zespołu Sprzedaży.

Kluczowe zadania:

  • Telefoniczna sprzedaż produktów depozytowych i reaktywacja klientów Gold.
  • Realizacja wyznaczonych działań sprzedażowych, poprzez efektywne wykorzystanie baz klientów z grupy docelowej.
  • Realizacja targetów sprzedażowych i ilościowych. Praca nad sukcesywnym zwiększaniem wykazywanych skuteczności na bazach sprzedażowych oraz konwersji leadów.
  • Aktywne rozpoznawanie oczekiwań klientów i oferowanie odpowiednich rozwiązań.
  • Bieżące informowanie i poszerzanie wiedzy klientów o produktach oferowanych przez Bank.
  • Efektywna współpraca z innymi działami Banku w zakresie udostępniania niezbędnych informacji o klientach.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej.
  • Znajomość produktów i rynków finansowych.
  • Dobre umiejętności komunikacji i obsługi klienta.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Możliwość udziału w szkoleniach z zakresu: obsługi klienta, technik sprzedaży, znajomości produktów bankowych, systemów bankowych.
  • Zdobycie wiedzy z zakresu funkcjonowania międzynarodowej korporacji, najlepszych praktyk sprzedaży i obsługi klienta.
  • Pracę w dobrej atmosferze i z członkami zespołu chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne)

Rola Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży Produktów Bankowych jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie:BankHandlowyPolandPrivacyNotice

Ogłoszenie archiwalne