Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista ds. sprzedaży / Senior salesman

PARADOWSCY AMP Sp. z o. o.

Kazimierza Jagiellończyka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów krajowych i zagranicznych, aktywna sprzedaż, analiza potrzeb klientów,

  • rzetelna obsługa klientów w oddziale lub w terenie: ofertowanie, sprzedaż,

  • obsługa bieżących zamówień,

  • przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • wprowadzanie nowych produktów,

  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży,

  • wyjazdy na imprezy targowo-wystawiennicze,

  • kreowanie polityki marketingowej spółki

Nasze wymagania

  • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,

  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem oraz umiejętność negocjacji,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych,

  • kreatywność, pozytywne usposobienie,

  • prawo jazdy kat. B,

  • odwaga do zdobywania dużych klientów,

  • dobra znajomość języka angielskiego (wymagany poziom B2),

  • znajomość MS Office,

  • bezwzględny wymóg przesłania CV

Mile widziane

  • doświadczenie w branży automotive,

  • doświadczenie pracy z systemami ERP

To oferujemy

  • samodzielną i satysfakcjonującą pracę w znanej na polskim rynku firmie z ugruntowaną pozycją rynkową i wieloletnim doświadczeniu,

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • umowę o pracę na pełen etat i stabilne warunki zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia pracy i możliwość szkoleń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość pakietu socjalnego.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • szkolenia

Paradowscy AMP® produkuje ponad 2000 typów części zamiennych do agregatów, motocykli, silników samochodów osobowych i ciężarowych, na różne rodzaje paliw płynnych i gazowych, lokomotyw oraz statków. Korzystamy wyłącznie ze stali najwyższej jakości, a nowoczesne technologie umożliwiają sprostanie wysokim standardom światowym. Dziś firma ma swoje przedstawicielstwa nie tylko w Europie, ale też w Afryce, Azji , Ameryce Płn. i Płd.

Dowiedz się więcej na: www.amp.eu

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

1. Weryfikacja przesłanych dokumentów

2. Rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem właściwej komórki organizacyjnej

3. Zawarcie umowy o pracę