Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

  • śląskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Dla jednego z naszych Klientów z branży opakowań poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Oferujemy Ci:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
    • rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń w środowisku międzynarodowym,
    • niezbędne narzędzia do pracy – laptop, telefon, samochód,
    • zadaniowy czas pracy – samodzielnie ustalasz sobie grafik,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • pakiet benefitów (ubezpieczenie NNW, Ok System, dodatki świąteczne)
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Twoje zadania będą polegały na:

    • pozyskiwaniu nowych klientów – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznych,
    • współpracy handlowej oraz budowaniu relacji z klientami Firmy,
    • realizacji budżetu sprzedaży,
    • koordynowaniu pozyskanych projektów,
    • benchmarku w zakresie aktualnych i nowych produktów, rozwoju technologii, trendów,
    • kreowaniu oraz realizacji strategii działania w obszarze sprzedaży produktów.

    Jeśli:

    • posiadasz wykształcenie min. średnie,
    • masz doświadczenie (min. roczne) w sprzedaży – najlepiej w branży opakowań,
    • potrafisz sprawnie zapoznać się z nowościami technologicznymi na rynku,
    • znasz język angielski pozwalający na swobodna komunikację,
    • posiadasz prawo jazdy kat. B oraz jesteś gotowy do wyjazdów służbowych,
    • regularne zdobywanie nowych klientów nie stanowi dla Ciebie problemu,
    • przejawiasz wysoki poziom inicjatywy, asertywności i chęci osiągnięcia sukcesu,
    • jesteś osobą konsekwentną w dążeniu do wyznaczonego celu,

    nie czekaj, zgłoś się do nas!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych przy pomocy przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
    • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
    • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
    • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
    • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

    Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

    www.gigroup.com.pl