Logo Pracuj.pl

Starszy specjalista ds. sprzedaży w e-commerce

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ sp. z o.o.O firmie

3 000–7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • podnoszenie sprzedaży we wszystkich kanałach e-commerce firmy
  • współtworzenie i realizacja strategii biznesowej firmy z wykorzystaniem najnowszych technologii i filozofii e-commerce
  • zwiększanie sprzedaży na platformach internetowych tj. własny sklep internetowy Tezeusz.pl, Allegro, Amazon, Ebay i inne
  • współtworzenie działu sprzedażowego w e-commerce (z późniejszą możliwością awansu na kierownika/dyrektora działu)
  • współpraca z kluczowymi kontrahentami min. z firmami programistycznymi
  • współpraca przy rozwoju i tworzeniu projektów informatycznych
  • dbanie o aspekty techniczne i wizualne sklepu internetowego
  • optymalizacja sklepu internetowego i oferty na innych portalach
  • proponowanie wdrożeń nowych funkcjonalności
  • troska o bezpieczeństwo systemów e-commerce
  • przygotowywanie systematycznych raportów z prac i analiz w e-commerce
  • analiza rynku i konkurencji oraz reagowanie na zmiany
  • analiza danych, w tym przede wszystkim źródeł konwersji, wizyt oraz zachowań użytkowników połączone z wyciąganiem wniosków i wdrażaniem rozwiązań
  • poszukiwanie i planowanie treści w oparciu o narzędzia analityczne
  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży e-commerce min. 3 lata
  • doświadczenie w sprzedaży we własnym sklepie internetowym (dedykowanym, presta, magento, itd.)
  • doświadczenie w sprzedaży na platformach sprzedażowych typu: Allegro, Amazon itd.
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, ekonomiczne, marketingowe
  • sukcesy związane z wdrożeniem nowych narzędzi/metod zwiększających sprzedaż
  • praktyczna i teoretyczna wiedza w zakresie marketingu internetowego oraz znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Ads, Marketing Automation, Google Search Console
  • świetna znajomość zagadnień SEO i SEM
  • odpowiednie kompetencje informatyczne i doświadczenia we współpracy z prowadzeniem projektów
  • znajomość zachowań i obsługi klienta w sieci
  • umiejętność mierzenia skuteczności prowadzonych działań
  • umiejętność analitycznego myślenia i tworzenia wysoko-poziomowych raportów
  • posiadanie praktycznej, szerokiej wiedzy z zakresu sprzedaży e-commerce
  • zainteresowanie najnowszymi trendami rynkowymi w branży i umiejętnościami praktycznego ich wykorzystania
  • znajomość języka angielskiego koniecznego w e-commerce
  • bardzo dobra znajomośc pakietu Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość rynku książkowego czy produktów kultury
  • osobista pasja czytelnicza
  • nastawienie na intensywny rozwój osobisty i profesjonalny

To oferujemy

  • Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia w szybko rozwijającym się zespole, z naciskiem na etykę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 3-7 tys zł netto w zależności od kompetencji
  • Elastyczna forma zatrudnienia w zależności od ustaleń: Umowa o Pracę, B2B itd.
  • Zwrot kosztów dojazdu powyżej 40km
  • Pracę u lidera branży książkowej w Polsce
  • Dużą samodzielność
  • Narzędzia niezbędne do pracy tj. laptop
  • Profesjonalne szkolenia branżowe i biznesowe, które sam możesz wybrać
  • Benefity dopasowane do twoich potrzeb – prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, itd.
  • Udział w dużych i ciekawych projektach
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, ze złożonymi działami, zatrudniająca około 150 osób
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Możliwość łatwego stworzenia dużej i unikalnej własnej biblioteki prywatnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

ANTYKWARIAT I KSIĘGARNIA TEZEUSZ sp. z o.o.

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce: 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r.

Zmienia się też DNA Tezeusza: z ambitnego książkowego e-commercu chcemy stać się zaawansowaną technologicznie platformą i niezależnym od Allegro marketplacem dla sprzedawców książki tradycyjnej i największą platformą subskrypcji książek elektronicznych w kraju. Dla realizacji naszej wizji potrzebujemy utalentowanych profesjonalistów z różnych dziedzin: e-commerce project managerów, programistów, marketingowców, analityków, managerów średniego i wyższego szczebla, handlowców.

Tezeusz zatrudnia obecnie 130 osób, a do końca roku planujemy zwiększyć zatrudnienie od 150 - 200 osób. Zatrudniamy osoby na różnych stanowiskach, w kilku miastach w Polsce.

Opis stanowiska:

Osoba która z pasją będzie czuwała i koordynowała działaniami sprzedażowymi we wszystkich kanałach e-commerce. Dzięki szerokiej wiedzy w sprzedaży internetowej wdroży nowe rozwiązania zwiększające sprzedaż. Zajmie się też promocją sprzedaży na Tezeusz.pl i realizacją naszej strategii dominacji rynku książkowego w Polsce. Będzie potrafiła działać samodzielnie i warunkach wysokiej konkurencji ze strony innych sprzedawców.

Miejsce pracy:

Lubień – 50km od Krakowa w kierunku Myślenic

Starszy specjalista ds. sprzedaży w e-commerce, Kraków