Starszy specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z językiem francuskim

Studio 55 Sp z o.o.O firmie

  • Człuchów

    Człuchów, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena potencjału we wskazanym obszarze rynku.

  • Rozwój sprzedaży na powierzonym terytorium.

  • Przygotowywanie planów oraz raportowanie.

  • Skoncentrowanie na realizacji założonych celów.

  • Reprezentowanie firmy podczas licznych wydarzeń(targi, eventy itp.)

  • Wizyty u klientów, prezentacje oferty i produktów oraz negocjacje w imieniu firmy.

  • Dbałość o dobre relacje z klientami.

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego pozwalająca na realizacje zadań służbowych.

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku i świetnych zdolności sprzedażowych B2B

  • Dobrej znajomości przynajmniej jednej z wymienionych branż: drukarskiej, reklamowej, event-owej, targowej.

  • Umiejętność docierania do klientów i nawiązywania długotrwałych realizacji biznesowych.

  • Umiejętność rzetelnej oceny sytuacji, szybkiego reagowania-korygowania modelu w celu osiągnięcia lepszych rezultatów.

  • Doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu: sprzedaż, finanse, zasoby ludzkie, logistyka.

  • Prawo jazdy gotowość do odbycia szkoleń, spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania.

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Okazje współpracy z najbardziej znanymi markami na rynku.

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz awansowania w strukturach firmy.

  • Uczestnictwo w realizacji prestiżowych i innowacyjnych projektów.

  • Niespotykaną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

  • Wyjątkową szansę realnego wpływania na otoczenie, produkt czy też losy firmy.

  • Partnerskie podejście przełożonych.

  • Mając na celu optymalizacje wyników staramy się zaspokajać także indywidualne potrzeby naszych pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Studio 55 Sp z o.o.

Studio55 to największy w Europie producent pneumatycznych figur reklamowych.

Nasze ogromne możliwości wsparte niespotykanym w branży doświadczeniem, obrazują wyjątkowe i nie dające się porównać z innymi realizacje Studio55. Nasza oferta na przestrzeni lat została poszerzona o kolejne rozwiązania wspierające biznes. Obecnie dyspozytury wieloma markami, międzynarodowym zespołem menadżerskim, kilkoma biurami w Polsce i poza granicami kraju oraz liczną bazą klientów z większości krajów Europy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy