Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Środowiska

ARCADIS Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ARCADIS Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie raportów EDD

  • opracowywanie raportów compliance

  • opracowywanie KIP i raportów o oddziaływaniu na środowisko

  • współpraca przy analizach środowiskowych dla potrzeb dużych projektów strategicznych

  • doradztwo w zakresie środowiska dla projektów prowadzonych przez wszystkie działy Arcadis

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: ochrona środowiska lub pokrewne;

  • minimum 10 lat doświadczenia w branży środowiskowej, w tym realizacja projektów typu environmental due diligence i ocen oddziaływania na środowisko;

  • dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office i ArcGIS;

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (C1), w tym język specjalistyczny i biznesowy;

  • samodzielność, komunikatywność;

  • dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych;

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość AutoCAD

  • doświadczenie w audytach BHP

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole w dobrej atmosferze

  • udział w ciekawych projektach z zakresu doradztwa środowiskowego realizowanych dla dużych klientów krajowych i międzynarodowych

  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna w Medicover i CM Damiana, ubezpieczenie na życie i NNW w Allianz, kartę Multisport zamiennie z kartą Sodexo Pass, coroczny zwrot członkostwa w jednej dowolnie wybranej organizacji zawodowej, pakiet wsparcia pracowników w życiu prywatnym Workplace Options, dofinansowanie szkoleń, studiów, etc.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Program Workplace Options

Arcadis jest wiodącą, globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, dostarczamy naszym klientom wyjątkowe i jednocześnie zrównoważone środowiskowo rezultaty obejmujące cały cykl życia obiektów. Arcadis to 27 000 specjalistów obecnych w ponad 70 krajach, którzy generują roczny dochód w wysokości 3,4 miliardów euro. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem UN-Habitat, przyczyniając się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy