Starszy Specjalista ds. Systemów Informatycznych / Administrator Windows

Emitel S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i administrowanie systemami MS Windows Server, Active Directory, MS Exchange oraz MS SQL Server

  • administrowanie platformami wirtualizacyjnymi VMware, Docker, Kubernetes

  • administrowanie biznesowymi systemami informatycznymi firmy

  • sporządzanie raportów oraz procedur i dokumentacji

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemów: MS Windows Server, MS Exchange oraz MS SQL Server

  • dobra znajomość: Active Directory, ADFS, WAP, Always On Availability Groups

  • praktyczna znajomość platform wirtualizacyjnych, np.: VMware, Docker, Kubernetes

  • mile widziana będzie znajomość systemu Linux

To oferujemy

  • nowe ciekawe doświadczenia i wyzwania zawodowe w prestiżowej i stabilnej firmie, będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce

  • miejsce pracy w jednej z lokalizacji do wyboru: Kraków/ Katowice/Warszawa

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowania

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • rozwiązanie home-office

  • przyjazną atmosferę

  • szeroką ofertę szkoleniową

  • szereg benefitów pracowniczych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dostęp do aplikacji z audiobookami

  • program poleceń pracowniczych

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy