Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy specjalista ds. systemów informatycznych

  • Sztumskie Pole (pow. sztumski), Malbork, Kwidzyn, pomorskie
  • Specjalista
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    „ELITA” Sp. z o.o. jest producentem mebli łazienkowych z siedzibą w Sztumskim Polu.
    W Polsce lider w swoim segmencie, a na terenie Unii Europejskiej firma jest na etapie dynamicznego rozwoju.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    miejsce pracy: Sztumskie Pole, woj. pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Opiekę serwisową nad systemem Comarch ERP XL i aplikacjami zintegrowanymi
    • Wsparcie / helpdesk użytkowników w rozwiązywania problemów z systemem Comarch ERP XL
    • Szkolenie użytkowników systemu z nowych wdrożeń i rozwiązań
    • Bieżący nadzór nad infrastrukturą teleinformatyczną w firmie

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
    • Dobrej znajomości systemu Comarch ERP XL,
    • Wiedzy na temat struktury bazy danych systemu Comarch ERP XL
    • Znajomości relacyjnych baz danych i języka zapytań T-SQL,
    • Podstawowej znajomości budowy komputera klasy PC (umiejętność wymiany podstawowych podzespołów oraz ich instalacji i konfiguracji, umiejętność lokalizacji usterek)
    • Wiedzy z zakresu budowy i funkcjonowania sieci komputerowych
    • Umiejętności efektywnej pracy pod wpływem stresu i presji czasu
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
    • Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość języka angielskiego
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, oferującej produkty o rozpoznawalnej marce i wysokiej jakości.

    Zapraszamy do współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + list motywacyjny za pomocą przycisku aplikuj.
    Prosimy o podawanie nazwy stanowiska w tytule e-mail

    Dane osobowe będą wykorzystywane do momentu ukończenia procesu rekrutacji na w/w stanowisko. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dołączenie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2016 poz. 922).”