Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. systemów jakości BRC, ISO 22000 – Audytor wewnętrzny

All Spice Sp. z o.o. Sp. K.

  • Łomianki

    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją i aktualizacja dokumentacji systemowej BRC.

  • Przygotowanie dokumentacji firmy do audytów potwierdzających utrzymanie jakości wg standardu BRC.

  • Czynny udział w kontrolach urzędowych i audytach niezależnych organizacji certyfikujących

  • Udział w audytach zewnętrznych – przeprowadzanych przez odbiorców i prowadzonych u dostawców.

  • Przeprowadzenie audytów wewnętrznych i kontroli wewnętrznych procesów produkcji.

  • Tworzenie specyfikacji na nowe produkty przy współpracy z Działem Badań i Rozwoju.

  • Bieżący kontakt z klientami w zakresie dokumentacji związanej z systemami jakości

  • Analiza bieżących wymagań prawnych w zakresie prawa żywnościowego.

  • Przygotowanie szkoleń dla pracowników w zakresie jakości

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością lub inne pokrewne)

  • Audytor wewnętrzny systemów jakości.

  • Bardzo dobra znajomość standardu BRC

Mile widziane

  • Szkolenia specjalistyczne w zakresie systemów jakości

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia z zakresu systemów jakości

  • Stabilną praca w firmie nastawionej na ciągły rozwój

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Firma All Spice od 25 lat zajmuje się produkcją przypraw i dodatków funkcjonalnych do żywności. Głównym celem firmy jest dążenie do doskonałości w każdym zakresie. Nasz zespól tworzą ludzie z pasją, dla których jakość i powtarzalność tworzonych rozwiązań są miarą wspólnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy