Starszy Specjalista ds. systemów jakości BRC, ISO 22000 – Audytor wewnętrzny

All Spice Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją i aktualizacja dokumentacji systemowej BRC.
  • Przygotowanie dokumentacji firmy do audytów potwierdzających utrzymanie jakości wg standardu BRC.
  • Czynny udział w kontrolach urzędowych i audytach niezależnych organizacji certyfikujących
  • Udział w audytach zewnętrznych – przeprowadzanych przez odbiorców i prowadzonych u dostawców.
  • Przeprowadzenie audytów wewnętrznych i kontroli wewnętrznych procesów produkcji.
  • Tworzenie specyfikacji na nowe produkty przy współpracy z Działem Badań i Rozwoju.
  • Bieżący kontakt z klientami w zakresie dokumentacji związanej z systemami jakości
  • Analiza bieżących wymagań prawnych w zakresie prawa żywnościowego.
  • Przygotowanie szkoleń dla pracowników w zakresie jakości

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością lub inne pokrewne)
  • Audytor wewnętrzny systemów jakości.
  • Bardzo dobra znajomość standardu BRC

Mile widziane

  • Szkolenia specjalistyczne w zakresie systemów jakości

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia z zakresu systemów jakości
  • Stabilną praca w firmie nastawionej na ciągły rozwój
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

All Spice Sp. z o.o. Sp. K.

Firma All Spice od 25 lat zajmuje się produkcją przypraw i dodatków funkcjonalnych do żywności. Głównym celem firmy jest dążenie do doskonałości w każdym zakresie. Nasz zespól tworzą ludzie z pasją, dla których jakość i powtarzalność tworzonych rozwiązań są miarą wspólnego sukcesu.

Starszy Specjalista ds. systemów jakości BRC, ISO 22000 – Audytor wewnętrzny, Łomianki