Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Systemów Pakietowych

Master Care Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów.

Opis stanowiska:

  • Techniczna realizacja projektów i zadań związanych z tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów pakietowych EPC
  • Analiza wymagań klientów wewnętrznych, opracowywanie technicznej koncepcji realizacji oraz wdrożenie nowych usług
  • Integracja z siecią telekomunikacyjną oraz systemami informatycznymi wdrażanych rozwiązań (techniczne prowadzenie/udział w projektach IT)
  • Ciągły rozwój technologiczny oraz utrzymanie wdrożonych usług i systemów
  • Planowanie pojemności platform i systemów oraz budżetu
  • Automatyzacja procesów utrzymaniowych
  • Współpraca z dostawcami i operatorami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne/multimedia/IT
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość planowania i utrzymania elementów sieciowych SGSN/MME, GGSN/SGW/PGW, ePDG
  • Znajomość protokołów sygnalizacyjnych związanych z platformami EPC
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów w językach skryptowych Python lub Perl
  • Wiedza z zakresu działania platform opartych o wirtualizację i konteneryzację

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę bez nadgodzin
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ruchomy czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Pakiet sportowy i prywatną opiekę medyczną
  • Imprezy integracyjne i świetną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy