Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Systemów Pakietowych

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

T-Mobile

Marynarska 12

Warszawa

Halo? Czy to…
Starszy Specjalista ds. Systemów Pakietowych?

T-Mobile to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy, eksperymentujemy i próbujemy!

Ty też? Nie zwlekaj i zaaplikuj już dziś

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Techniczną realizację projektów i zadań związanych z tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów pakietowych EPC w T-Mobile Polska
  • Analizę wymagań klientów wewnętrznych, opracowywanie technicznej koncepcji realizacji oraz wdrożenie nowych usług
  • Integrację z siecią telekomunikacyjną oraz systemami informatycznymi wdrażanych rozwiązań (techniczne prowadzenie/udział w projektach IT)
  • Ciągły rozwój technologiczny oraz utrzymanie wdrożonych usług i systemów
  • Planowanie pojemności platform i systemów oraz budżetu
  • Automatyzację procesów utrzymaniowych
  • Współpraca z dostawcami i operatorami w grupie Deutsche Telekom

Na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Systemów Pakietowych pomoże Ci:

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne/multimedia/IT
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość planowania i utrzymania elementów sieciowych SGSN/MME, GGSN/SGW/PGW, ePDG
  • Znajomość protokołów sygnalizacyjnych związanych z platformami EPC
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów w językach skryptowych Python lub Perl
  • Wiedza z zakresu działania platform opartych o wirtualizację i konteneryzację

Praca w T-Mobile to nie tylko obowiązki. Uwielbiamy się łączyć i… dzielić tym co mamy najlepsze:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Bezpłatne miejsce parkingowe
  • Praca w najnowszych technologiach w zespole ekspertów
  • Możliwość korzystania z kart sportowych na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy