Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Systemów Pakietowych

T-Mobile

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Techniczna realizacja projektów i zadań związanych z tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów pakietowych ePC

  • Analiza wymagań klientów wewnętrznych

  • Opracowywanie technicznej koncepcji realizacji oraz wdrożenie nowych usług

  • Integracja z siecią telekomunikacyjną oraz systemami informatycznymi wdrażanych rozwiązań (techniczne prowadzenie/udział w projektach IT)

  • Ciągły rozwój technologiczny oraz utrzymanie wdrożonych usług i systemów

  • Planowanie pojemności platform i systemów oraz budżetu

  • Współpraca z dostawcami i operatorami w grupie Deutsche Telekom

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne/multimedia/IT

  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość systemów ePC (SGSN/MME, GGSN/SGW/PGW oraz DNS) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współpraca w oparciu o umowę direct B2B

  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do platformy szkoleniowej RoDoS

  • Brak dress code'u - u nas możesz być sobą

  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!

  • Poza tym możesz u nas liczyć na dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV i krótka rozmowa z rekruterem

2

Spotkanie z Managerem

3

Witaj w T-Mobile :)

T-Mobile

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Przewiń do profilu firmy