Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Systemów Ryzyka Kredytowego

PROVIDENT PolskaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie i proponowanie rozwiązań systemowych w zakresie oceny zdolności i wiarygodności klienta
  • projektowanie, inicjowanie i wprowadzanie zmian funkcjonalnych i zmiany parametrów w aplikacyjnym oraz behawioralnym systemie scoringowym
  • nadzór nad działaniem systemów scoringowych
  • monitoring zgodności sprzedaży z politykami i regułami biznesowymi zaimplementowanymi w systemach scoringowych generujących oferty sprzedażowe
  • budowa, rozwój oraz merytoryczna opieka nad zbiorami danych informatycznych systemów z obszaru ryzyka kredytowego
  • współpraca z zespołem IT oraz Ryzyka Kredytowego w Wielkiej Brytanii
  • aktywny udział w projektach i inicjatywach prowadzonych w Spółce
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z pracą działu w zależności od potrzeb biznesowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku związanym ze statystyką, matematyką lub ekonomią
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem kredytowym klienta detalicznego / Consumer Finance
  • doświadczenie w projektowaniu strategii ryzyka kredytowego w obszarze oceny wiarygodności i zdolności kredytowej
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie zaawansowanym
  • dokładność i kreatywność w znajdowaniu nowych rozwiązań
  • bardzo dobre zdolności analityczne
  • znajomość statystyki i finansów
  • znajomość techniczna z obszarów wdrażania aplikacji i zmian w systemach ryzyka kredytowego, w tym: projektowanie relacyjnych baz danych, architektura WebService, komunikacja pomiędzy systemami

To oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Dzień wolny na wolontariat
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • dodatkowy urlop

Starszy Specjalista ds. Systemów Ryzyka Kredytowego, Warszawa