Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Środowiskiem

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PCC Synteza SA z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu należy do międzynarodowej grupy PCC działającej w branży chemicznej, energetycznej i transportowej, oferującej produkty na wielu rynkach świata i funkcjonującej w oparciu o standardy najwyższej jakości. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do nowego działu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
    Nr ref.: SJ/S/2018

    Twój Profil:

    • realne doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów zarządzania opartych na normach ISO 9000, ISO 14000 oraz OHSAS 18001.
    • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy związanej z dokumentowaniem procesów i systemów zarządzania (mile widziane doświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej),
    • dobra wiedza merytoryczna z zakresu syste mów zarządzania ISO (9001, 14001, 50001, OHSAS/18001),
    • biegła znajomość aplikacji MS Word, MS Excel,
    • umiejętności planowania pracy, zdolności analitycznych, umiejętności pracy w zespole, dbałości o szczegóły,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne.

    Twoje zadania:

    • zaprojektowanie i wdrożenie zintegrowanych systemów zarządzania:
      • jakością (w oparciu o normę ISO 9000:2005)
      • bezpieczeństwem (w oparciu o normę OHSAS 18001:2007)
      • środowiskiem (w oparciu o normę ISO 14001:2004).
    • opracowywanie dokumentacji dla ww. zintegrowanych systemów zarządzania (ZSZ),
    • oraz nadzór nad jej aktualnością,
    • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowości funkcjonowania ZSZ,
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, udział w audytach zewnętrznych,
    • prowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu ZSZ.

    Twoje korzyści:

    • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
    • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
    • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, przez spółki Grupy Kapitałowej PCC, z siedzibą w Brzegu Dolnym przy ul. Sienkiewicza 4, dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)".

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.