Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. szkoleń

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie platformą e-learningową (tworzenie nowych szkoleń, ankiet, prezentacji, promowanie platformy wśród pracowników, rozwój nowych funkcjonalności na platformie, nadawanie uprawnień),

  • koordynowanie procesu szkoleń w GPW w tym: analiza potrzeb szkoleniowych, planowanie działań szkoleniowych, organizacja szkoleń/warsztatów, współpraca z firmami zewnętrznymi, zarządzanie budżetem, przygotowywanie raportów/zestawień,

  • inicjowanie i realizowanie działań rozwojowych dla pracowników,

  • wsparcie menedżerów w realizacji procesu rozwoju kluczowych pracowników i sukcesorów,

  • tworzenie regulacji wewnętrznych w obszarze szkoleń i rozwoju,

  • udział w organizowaniu różnych form wspierających zaangażowanie Pracowników,

  • realizacja projektów z obszaru „miękkiego” HR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu psychologii lub zzl,

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju,

  • znajomość zagadnień z zakresu rozwoju i szkoleń,

  • swoboda w poruszaniu się na platformach e-learningowych oraz znajomości zarządzania nim,

  • dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel i PowerPoint) oraz programu graficznego np. Canva,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie,

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie,

  • odpowiedzialność, samodzielność i skrupulatność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo),

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole i w środowisku rynku kapitałowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dostęp do szkoleń, konferencji,

  • bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),

  • możliwość pracy hybrydowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.