Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Transferu Technologii

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

  • Stabłowicka 147, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Stabłowicka 147

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu projektów badawczych pod kątem analizy innowacyjności i atrakcyjności rynkowej.

  • Identyfikowanie technologii, wyników badań i projektów o potencjalne komercyjnym powstających w Instytucie.

  • Monitorowanie rozwoju przedsięwzięć o potencjalne komercyjnym we współpracy z obszarem naukowym organizacji.

  • Opracowanie analiz w zakresie potencjału wdrożeniowego i komercyjnego nowych technologii.

  • Projektowanie ścieżki komercjalizacji.

  • Stała współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie komercjalizacji, transferu technologii i IP

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów naukowych i biznesowych.

  • Uczestnictwo w negocjacjach biznesowych.

  • Współpraca z ekspertami zewnętrznymi.

  • Sporządzanie dokumentów dotyczących transferu technologii takich, jak: MTA, NDA, MOU, licencje, umowy sprzedaży, umowy na usługi B+R i inne.

  • Budowanie wizerunku Instytutu poprzez udział w zewnętrznych wydarzeniach.

  • Nieustanne rozwijanie nowych umiejętności i zdobywanie aktualnej wiedzy w dziedzinie transferu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie w obszarze: biologii/biotechnologii, medycyny i podobne.

  • Mile widziany stopień doktora w wyżej wymienionych obszarach.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (transfer technologi, rozwój biznesu itp).

  • Doświadczenie w pracy w organizacjach pozyskujących finansowanie ze środków zewnętrznych w tym publicznych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość najnowszych technologii i trendów w rozwoju szeroko rozumianej biologii, biotechnologii, medycyny itp zgodnie z posiadanym wykształceniem.

  • Znajomość zagadnień dotyczących procesu transferu technologii i patentowania.

  • Swobodne posługiwanie się pakietem Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania programu Excel jako narzędzia do sporządzania bazy danych i ich analizy.

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennych warunkach w interdyscyplinarnych zespołach.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.

  • Pracę w organizacji naukowo-badawczej nastawionej na realizację innowacyjnych, prestiżowych projektów badawczo-rozwojowych.

  • Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych poprzez udział w interesujących projektach.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • zielone miejsce pracy

  • możliwość dojazdu PKP

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii jest Instytutem nastawionym na rozwój nowych technologii poprzez prowadzenie badań na potrzeby oraz we współpracy z przemysłem. PORT to wysokiej klasy specjaliści wykorzystujący infrastrukturę najnowocześniejszych w kraju laboratoriów naukowo-badawczych. Aktywność ośrodka koncentruje się wokół biotechnologii (w tym Biobankowania) oraz inżynierii materiałowej, pozwalając w sposób kompleksowy realizować zarówno prace naukowo-badawcze, jaki i pilotażowe badania dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Starszy Specjalista ds. Transferu Technologii, którego głównym zadaniem będzie bliska współpraca z Centrum Nauk o Życiu i Biotechnologii oraz innymi komórkami organizacyjnymi w całości procesu generowania technologii w Instytucie.