Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Treasury

INEA S.A.

INEA S.A.

A

Poznań

CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poznaj swoje zadania:

  • prognozowanie i aktywny udział w zarządzaniu płynnością grupy kapitałowej, w tym optymalizacja zadłużenia i gospodarowanie nadwyżkami pieniężnymi w ramach obowiązującej polityki finansowej grupy,
  • obsługa obowiązków wynikających z zawartych umów kredytowych, w tym prognozowanie i kalkulacja wskaźników finansowych,
  • zarządzanie relacjami oraz prowadzenie negocjacji z bankami oraz innymi instytucjami finansowymi,
  • aktywny udział w zarządzaniu kapitałem pracującym grupy,
  • zarządzanie ryzykiem walutowym i ryzykiem stóp procentowych,
  • sporządzanie modeli finansowych i projekcji długoterminowych,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa oraz dla innych działów,
  • ubezpieczanie majątku oraz zarządzanie relacjami z brokerem ubezpieczeniowym i zakładami ubezpieczeniowymi,
  • współpraca z audytorem oraz uczestnictwo w procesie zamknięcia ksiąg,
  • optymalizacja procesów w dziale.

Spełniasz poniższe? Wyślij CV!

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • jesteś biegła/y w zakresie analizy finansowej, rachunkowości, bardzo dobrze znasz zasady funkcjonowania rynków finansowych,
  • posiadasz profesjonalną wiedzę w zakresie produktów bankowych,
  • masz zdolności analityczne oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania relacji biznesowych,
  • jesteś zaangażowany/a , masz poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • potrafisz szybko i samodzielnie podejmować decyzję oraz zarządzać szybko zmieniającymi się w pracy priorytetami,
  • bardzo dobrze obsługujesz MS Excel,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową w mowie i piśmie.

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • pracę w strukturach niekwestionowanego i stabilnie działającego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w grupie kapitałowej spółek (ponad 900 pracowników i współpracowników), działających m.in. w branżach: telekomunikacyjnej, budowlanej i projektowej, realizujących znaczne projekty infrastrukturalne na obszarze całej polski, współfinansowane ze środków UE,
  • propozycję współpracy na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • pakiet niezbędnej wiedzy oraz wsparcie w wdrożeniu
  • elastyczny model pracy – pracę w domu lub w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • rozbudowany pakiet świadczeń (usługi INEA na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna dla Ciebie i bliskich osób, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, bony na święta, ubezpieczenie PZU)

Benefity, na które możesz liczyć:

  • stały
    rozwój
  • rekrutacje wewnętrzne
  • dofinansowanie urlopu
  • karta Multisport
  • opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia

Zobacz, jak przebiega rekrutacja:

  • Daj sobie szansę
    i wyślij do nas CV
  • Zainteresowałeś nas?
    Zaprosimy Cię na spotkanie
  • Poznajmy się!
    Spotkasz się z HR i przyszłym szefem
  • Oddzwonimy
    do Ciebie z pełną informacją zwrotną
  • Witamy w INEA!
    Właśnie dołaczyłeś do zespołu
    Dobrych Ludzi od Internetu

Łatwo do nas dotrzesz, ponieważ:

  • INEA PARK mieści się w Wysogotowie tuż przy granicy z Poznaniem
  • samochodem to tylko
    15 minut od Stadionu Miejskiego lub Ogrodów
  • przygotowaliśmy bezpłatny autobus pracowniczy
  • przystanek
    dla komunikacji miejskiej linii 803 jest tuż pod siedzibą INEA

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Ogłoszenie archiwalne