Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Majątkowych

UNIQAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie standardowych/niestandardowych ofert ubezpieczenia zgodnie ze strategią linii, wytycznymi underwritingowymi i potrzebami Klienta oraz ofert wymagających specjalnych akceptacji zgodnie z procedurami,

  • Przygotowanie międzynarodowych kompleksowych programów ubezpieczenia dla klientów prowadzących działalność w kraju i poza Polską zgodnie z wytycznymi Grupy,

  • Negocjowanie warunków ubezpieczenia i zawieranie umów ubezpieczenia w odniesieniu do przygotowanych przez siebie ofert,

  • Przygotowywanie ofert w zakresie uzupełnienia zawartych umów ubezpieczenia,

  • • Współtworzenie raportów portfela we współpracy z Departamentem Obsługi Ubezpieczeń Majątkowych dostarczając informacji merytorycznych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: ubezpieczenia, ekonomia, prawo, zarządzanie, kierunki techniczne

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w korporacyjnych ubezpieczeniach majątkowych (doświadczenie w kwotowaniu i obsłudze ryzyk międzynarodowych będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Umiejętności negocjacyjne, myślenie analityczne, umiejętność podejmowania decyzji,

  • Samodzielność, umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;

  • Możliwość poszerzenia kompetencji merytorycznych;

  • Pakiet benefitów – sam decydujesz co się w nim znajdzie;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A., UNQA TFI, UNIQA PTE, oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy