Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.O firmie

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i importowanie danych dotyczących Polis i rozliczeń (plików z nowymi Ubezpieczonymi oraz plików składkowych), wystawianie not, wyjaśnianie nieprawidłowości, generowanie raportów,

  • Obsługa Polis, w tym zmiana danych Ubezpieczonego, zwroty składek ubezpieczeniowych, wskazanie uposażonych, rezygnacje i inne dyspozycje Klientów,

  • Obsługa Klienta i Partnera, w tym obsługa telefoniczna,

  • Obsługa korespondencji przychodzącej, w tym rozpatrywanie skarg i reklamacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy w firmie ubezpieczeniowej/instytucji finansowej,

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ubezpieczenia, Finanse, Ekonomia)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • Precyzja w wykonywaniu zadań, dbałość o szczegóły, staranność i terminowość przy wykonywaniu obowiązków,

  • Zdolność szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2, a od 10/2021 ul. Grzybowska 78 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń

Aktualnie Dział Obsługi Klienta w Departamencie Operacyjnym i Informatyki poszukuje pracownika na stanowisko: Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń

Przewiń do profilu firmy