Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Umów

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.O firmie

  • Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Zakłady Automatyki KOMBUD S.A.

Wrocławska 7

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa formalno-prawna infrastrukturalnych projektów budowlanych (branża kolejowa)
  • analiza dokumentacji przetargowej pod względem ryzyk prawnych
  • przygotowywanie i negocjowanie umów z generalnymi wykonawcami i podwykonawcami
  • sporządzanie powiadomień o roszczeniach oraz opracowywanie strategii działania wobec roszczeń kierowanych przeciwko firmie
  • analiza dokumentacji kontraktowej, w tym dokonywanie jej wykładni, ocena rozbieżności pomiędzy zobowiązaniami umownymi a wymaganiami klienta w trakcie realizacji projektu
  • wsparcie Zarządu oraz kierowników projektów w przygotowywaniu korespondencji kontraktowej z inwestorem, inżynierem kontraktu oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (aplikacja radcowska będzie dodatkowym atutem) lub wyższe techniczne o kierunku budowlanym
  • minimum 5 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej w zakresie opiniowania, opracowywania umów na potrzeby realizacji kontraktów infrastrukturalnych – warunek konieczny
  • znajomość prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego, warunków kontraktowych FIDIC - warunek konieczny
  • umiejętność logicznej argumentacji oraz uporządkowanego formułowania myśli
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w działaniu i otwartość na wyzwania

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju – nie tylko w podstawowym obszarze odpowiedzialności, możliwość podnoszenia kwalifikacji w postaci szkoleń, warsztatów i dofinansowania do nauki języków obcych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – naszym pracownikom, oprócz wynagrodzenia adekwatnego do odpowiedzialności i kompetencji, zapewniamy stabilne zatrudnienie, nowoczesne narzędzia pracy, nagrody, komfortowe biuro oraz bezpłatne parkingi dla samochodów i rowerów
  • pracę w zgranym, otwartym zespole, w którym panuje dobra atmosfera pracy i wysokie standardy etyczne
  • benefity pozapłacowe m.in.: ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin, dofinansowanie do kart sportowych, bilety na wydarzenia kulturalne, atrakcyjny pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Zakłady Automatyki KOMBUD SA to lider krajowego rynku i wiodący dostawca rozwiązań w zakresie sterowania ruchem kolejowym. Właśnie powiększamy nasz zespół i poszukujemy ludzi, którzy tak jak my mierzą w najwyższe cele!

Starszy Specjalista ds. Umów, Wrocławska 7, Radom