Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Usług Bankowych

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-01-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PROGRESS STARTS HERE

Citi Service Center Poland is an initiative to establish a network of service centers providing services to other entities operating within the Group of Citi around the world. Citi Service Center Poland employs over 3800 highly qualified staff in three locations: Warsaw, Olsztyn and Lodz.

Currently we provide services to over 90 countries in Europe, Asia, Africa, both Americas and Australia. Our employees use over 27 languages every day. Working in our organization involves working on international projects, in dynamic environment.

Miejsce pracy: Olsztyn
16085903

Zespół obsługi płatności dla krajów Europy Zachodniej (EFT), CSC Poland

Zespół odpowiada za obsługę płatności klientów korporacyjnych dla 14 oddziałów Europy Zachodniej, uzgadnia kursy walutowe, wyjaśnia z klientami nieprawidłowości dla odrzuconych płatności, ściśle współpracuje z Serwisem klienta.

Główne zadania na stanowisku:

  • Wprowadzanie i kontrolowanie (autoryzowanie) operacji bankowych z najwyższą dokładnością i w sposób jak najbardziej efektywny w oparciu o Procedury Operacyjne
  • Postępowanie zgodnie ze wszystkimi zasadami, procedurami i regulacjami Citi podczas procesowania zleceń
  • Dokonywanie wymaganych kontroli
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów procesowych (awarie systemów/aplikacji, procesowanie instrukcji wysokiego ryzyka itp.)
  • Wyjaśnianie reklamacji Klientów
  • Współpraca z Oddziałami, innymi jednostkami Citi, partnerami biznesowymi w zakresie wykraczającym poza obszar obsługiwanego procesu np. budowanie relacji z Klientami, aktywny udział w telekonferencjach z Klientami, Technologią i pozostałymi partnerami biznesowymi
  • Wsparcie przełożonego w przygotowaniach do audytu/innych kontroli wewnętrznych i zewnętrznych/przeglądów procesowych oraz reprezentowanie zespołu i uczestnictwo w rozmowach z audytorami/kontrolerami
  • Możliwe podróże służbowe związane z działalnością Citibank Europe Plc, Oddział Polska
  • Archiwizacja źródłowych dokumentów

Wymagania:

  • Znajomość produktów bankowych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność/ wysoka jakość pracy

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Citi Service Center Poland jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

Citi Service Center Poland
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się