Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista ds. Usług Transakcyjnych

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Procesowanie not egzekucyjnych z zachowaniem wysokiej jakości i terminowości, zgodnie z przepisami prawa

  • Kontrola oraz ocena poprawności zleceń powiązanych z zajęciami wierzytelności z rachunków bankowych pod względem formalno-prawnym i merytorycznym;

  • Zachowanie pełnej zgodności z polityką i procedurami banku w celu zapewnienia bezpieczeństwa jego interesów i klienta;

  • Prowadzenie korespondencji z organami egzekucyjnymi dotyczącej zajęć rachunków bankowych;

  • Potwierdzanie możliwości realizacji zleceń klientów (przelewy bankowe, wypłaty gotówki), z rachunków objętych skutkami posiadanych not egzekucyjnych;

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub prawnicze

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

  • Pełne przeszkolenie w ramach oferowanego stanowiska

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Zespołu oraz Citi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne