Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Usług Transakcyjnych

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa posprzedażowa pożyczek gotówkowych oraz kredytów dla małych przedsiębiorstw;

  • Realizacja dyspozycji Klientów powiązanych z pożyczkami/kredytami;

  • Zachowanie pełnej zgodności z polityką i procedurami Banku w celu zapewnienia bezpieczeństwa jego interesów i Klienta;

  • Prowadzenie korespondencji z Klientami Banku.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

  • Przeszkolenie w ramach oferowanego stanowiska

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Zespołu oraz Citi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne