Starszy Specjalista ds. Utrzymania Klientów w dziale zarządzania Wartością Klientów – Marketing

UPC Polska

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rekomendowanie działań mających wpływ na zmniejszenie churn oraz rezygnacji klientów indywidualnych

  • Planowanie i współtworzenie kampanii utrzymaniowych wraz z monitorowaniem ich skuteczności

  • Rekomendowanie i wdrażanie zmian procesowych mających na celu wzrost wartości bazy klientów indywidualnych

  • Projektowanie ofert, tworzenie regulaminów oraz systemowa implementacja zaakceptowanych ofert

  • Tworzenie i zarządzanie narzędziami utrzymaniowymi (skrypty, argumentery, promocje) dopasowanymi do segmentu klienta

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu kampaniami, ofertą lub projektami marketingowymi, w tym utrzymaniowymi, dosprzedażowymi (mile widziane w organizacji międzynarodowej w branży telekomunikacyjnej, finansowej lub pokrewnej)

  • Umiejętności analityczne i prezentacyjne

  • Łatwość nawiązywania relacji, doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pod presją czasu

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel oraz PowerPoint)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z bogatym pakietem benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit wraz z kartą MultiSport, pakiet usług UPC)

  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów, dzielenia się własną pasją i wiedzą oraz podejmowania inicjatyw wewnątrz- i międzydziałowych

  • Pracę w nowoczesnym biurze z przestrzenią sprzyjającą efektywnej pracy zespołowej i indywidualnej, o dogodnej lokalizacji w okolicach Ronda Daszyńskiego

  • Możliwość pracy zdalnej w modelu Agile Working

  • Ciekawą ofertę szkoleń otwartych oraz programy motywacyjne dla pracowników

  • Dołącz do nas i stań się częścią dynamicznej, międzynarodowej organizacji, która ceni otwartość, różnorodność i zaangażowanie oraz wspiera wewnętrzny rozwój talentów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli wiesz jak przygotowywać oferty i promocje dla Klientów, wiesz jak utrzymywać klientów -Twoje miejsce jest u nas :)