Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Utrzymywania Sieci

Intersport Polska S.A.O firmie

  • Cholerzyn (pow. krakowski)

    Cholerzyn (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • VMWare

  • MS Windows 7/8/10

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i utrzymanie środowisk serwerowych (w tym wirtualnych / VMWare): Windows Server, Linux,

  • Obsługa hardware’u serwerowego i sieciowego,

  • Administracja siecią LAN/WAN/VPN (Cisco, Mikrotik),

  • Konfigurowanie urządzeń i zarządzanie siecią LAN, WAN, WiFi,

  • Współpraca z pozostałymi zespołami w strukturze IT,

  • Administracja Exchange, SharePoint, Office365,

  • Zapewnienie ciągłości działania systemów IT,

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sieciami oraz środowiskami serwerowymi,

  • Praktyczna znajomość systemu Linux,

  • Praktyczna znajomość: MS Windows 7/8/10, Windows Server,

  • Praktyczna znajomość technologii wirtualizacji systemów: VMWare,

  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych,

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy i umiejętnością priorytetyzowania zadań,

  • Znajomość zagadnień: Active Directory / Azure Active Directory, LAN, WAN, VPN, WiFi, DHCP, DNS, Data Backup.

Mile widziane

  • CI/CD,

  • Konteneryzacja,

  • Orkiestracja.

To oferujemy

  • Dowolna forma zatrudnienia,

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Intersport Polska S.A.

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji. Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane z nich