Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Wdrożeń Klientów

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Wincentego Pstrowskiego 16

Olsztyn

Starszy Specjalista ds. Wdrożeń KlientówNumer ref.: 21281642

Jeżeli jesteś osobą ambitną, samodzielną w działaniu, posiadasz zdolności analityczne, potrafisz budować relacje biznesowe, nie boisz się nowych wyzwań oraz zależy Ci na rozwoju w strukturach Banku Handlowego to czekamy właśnie na Ciebie.

Obowiązki:

  • Profesjonalna i terminowa obsługa dyspozycji Klientów, w zakresie parametryzacji rachunków Klientów Korporacyjnych w systemie bankowym;
  • Parametryzacja ustawień adresowych dotyczących wyciągów w systemie;
  • Kontrola oraz ocena poprawności instrukcji dotyczących parametryzacji klientów, rachunków pod względem merytorycznym i formalnym.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność oraz zdolności analityczne;
  • Dobra znajomość MS Office a w szczególności praktyczna znajomość Excela.

Oferujemy:

  • Unikalny pakiet benefitów socjalnych w tym: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, trzeci filar emerytalny;
  • Możliwość rozwoju w strukturach Banku;
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy.

Rola Starszego Specjalisty ds. Wdrożeń Klientów jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie: https://careers.citigroup.com/docs/policies/BankHandlowyPolandPrivacyNotice.pdf

Ogłoszenie archiwalne