Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Specjalista ds. Wdrożeń Klientów

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-09-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.
Miejsce pracy: Olsztyn
17041688

Celem stanowiska jest praca w zespole zajmującym się weryfikacją dokumentacji wymaganej do otwarcia rachunków Klientów korporacyjnych.

OPIS STANOWISKA:

  • Weryfikacja dokumentacji Klienta w procesie otwierania, zmian i zamykania rachunku bankowego w Banku Handlowym w Warszawie S.A. dla Klientów Bankowości Transakcyjnej, Bankowości Przedsiębiorstw oraz Bankowości Korporacyjnej
  • Obsługa dokumentacji
  • Zgłaszanie spostrzeżeń dotyczących ryzyk operacyjnych w przebiegu procesów
  • Kontrola oraz ocena poprawności zleceń pod względem formalnym i merytorycznym

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy z dokumentacją
  • Orientacji na Klienta
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

OFERUJEMY:

  • Umowa na zastępstwo (na ok. rok) z potencjalną możliwością dalszego zatrudnienia w Grupie Citi
  • Szkolenie umożliwiające wdrożenie się w obowiązki
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość zd
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji.
Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

www.citihandlowy.pl
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się