Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista ds. Windykacji

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.O firmie

  • Żmigrodzka 81, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

Żmigrodzka 81

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie warunków spłaty zobowiązań z sektora B2B i B2C

  • koordynacja działań w obszarze realizowanych projektów z obszaru zarządzania wierzytelnościami

  • reprezentowanie naszych Klientów w kontakcie telefonicznym z dłużnikami

  • nadzór nad termonowość ustalonych harmonogramów spłat

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność negocjacji i argumentowania,

  • determinacja w działaniu

  • nastawienie na realizację celów biznesowych

  • sprawna obsługa komputera w tym aplikacji CRM oraz MS Office

  • bardzo dobra komunikatywność oraz samodzielność w działaniu

  • dokładność oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiazków

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze windykacji należności rynek B2B i B2C

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • pracę w biurze

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stabilne godziny pracy 8.00-16.00 (od poniedziałku do piątku)

  • wynagrodzenie stałe + system prowizji (nie ograniczamy możliwości zarobienia wysokiego wynagrodzenia)

  • cykliczne programy szkoleniowe podnoszące kwalifikacje z zakresu windykacji i prawa

  • realne perspektywy rozwoju i awansu

  • dynamiczny zespół współpracowników chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW jest firmą, którą tworzy zespół ekspertów z dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania wierzytelnościami w sektorach MSP, B2B, B2C. Dla Naszych klientów zajmujemy się także kompleksową obsługą prawną.

Przewiń do profilu firmy