Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

TUiR WARTA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw administracyjnych i obsługowych: terminale płatnicze, oznakowanie placówek,

  • procesowanie cyklicznych inicjatyw z zakresu ustawy o dystrybucji ubezpieczeń,

  • obsługa systemu rozliczeniowego, tworzenie wniosków zakupowych, procesowanie dokumentacji,

  • wsparcie przy wykorzystaniu i kontroli budżetów liniowych,

  • wsparcie w prowadzeniu projektów oraz programów sprzedażowych,

  • wsparcie departamentu w aktywnościach w social-media,

  • współpraca z różnymi departamentami w firmie,

  • przygotowywanie raportów i zestawień na podstawie otrzymanych baz danych,

  • tworzenie prezentacji biznesowych na potrzeby projektów departamentu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych lub wieczorowych,

  • duża samodzielność, sumienność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy,

  • własna inicjatywa i zaangażowanie,

  • terminowość i rzetelność w ramach powierzonych zadań,

  • kultura osobista – nastawienie na współpracę w zespole,

  • minimum średniozaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office /szczególnie Excel, PowerPoint/.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej nie jest wymagane,

  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę w zespole,

  • atrakcyjne benefity pracownicze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne