Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Współpracy z Partnerami

Stowarzyszenie WIOSNA

  • Joselewicza 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Joselewicza 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

Do naszego Zespołu Współpracy i Rozwoju chcielibyśmy zaprosić Starszego Specjalistę ds. Współpracy z Partnerami - osobę, która jest ekspertem w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami, posiada kilkuletnie doświadczenie sprzedażowe i marketingowe i będzie potrafiła skutecznie wzmacniać zaangażowanie naszych Partnerów. Poszukujemy osoby, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy, jest samodzielna i kreatywna w swoich działaniach i wspólnie z nami codziennie będzie wykorzystywać siłę i potencjał biznesowy Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości, najważniejszych projektów społecznych Stowarzyszenia WIOSNA!

W naszym zespole będziesz odpowiedzialna/-ny za:

• inicjowanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami już współpracującymi ze Stowarzyszeniem

• aktywny nadzór nad realizacją projektów CSR z partnerami, w tym identyfikację ich potrzeb, planowanie działań, negocjowanie, zarządzanie budżetem i harmonogramem projektów, monitoring realizacji świadczeń wynikających z zawartych umów, raportowanie działań

• bieżącą i bezpośrednią obsługę partnerów, w tym regularny kontakt mailowy i telefoniczny, przygotowywanie i prowadzenie prezentacji, prowadzenie spotkań, kreowanie szans rozszerzenia dotychczasowych obszarów współpracy

• współpracę z wewnętrznymi działami organizacji w zakresie realizacji projektów z partnerami, w tym m. in. z zespołem komunikacji, marketingu, social media

• monitoring i analizę rynku pod kątem rozwoju portfolia partnerów Stowarzyszenia

Nasze wymagania

  • masz minimum 5 letnie doświadczenie sprzedażowe i marketingowe, w tym w bezpośredniej obsłudze klienta (preferowane doświadczenie pracy w agencji reklamowej / jako New Business Manager / jako Key Account Manager)

  • potrafisz i dobrze się czujesz w zarządzaniu wielowątkowymi projektami oraz koordynowaniu pracy zespołów projektowych, złożonych ze specjalistów z różnych obszarów

  • jesteś kreatywna/-ny, potrafisz przekuć swoje pomysły na projekty biznesowe, umiejętnie łącząc obszar sprzedaży, marketingu i komunikacji

  • swoje doświadczenie w pracy z klientem potrafisz przenieść na grunt CSR, rozumiesz wartości, które możemy wnieść do biznesu przez realizację celów społecznych

  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą, potrafisz nawiązywać relacje, jesteś osobą empatyczną, komunikatywną, a zarazem asertywną

  • w swoich działaniach jesteś samodzielna/-ny i zorientowana/-ny na wynik biznesowy, potrafisz świetnie organizować pracę własną i wyznaczać priorytety

  • bardzo dobrze odnajdujesz się w pracy zdalnej, a równocześnie masz otwartość na pracę z biura w razie potrzeby

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w obszarze CSR, w tym samodzielna koordynacja projektów CSR

To oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code'u

  • kawa / herbata

  • biuro w centrum Krakowa

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • biuro w centrum Krakowa, przystosowane do obecnych warunków

Nasze Stowarzyszenie działa od 2001 roku. Jesteśmy organizatorami jednego z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce – SZLACHETNA PACZKA. Tworzymy rozwiązania systemowe, dzięki którym konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi. Wspólnie z naszymi Wolontariuszami, Darczyńcami i Pracownikami od ponad 20 lat realizujemy projekty, zmieniające całą Polskę i angażujące w kampanie medialne i wizerunkowe największe firmy i Partnerów – jak Bank BNP Paribas, BP, Edenred, Allegro, monnari, Kompania Piwowarska, facebook czy Microsoft. Łączymy unikalne w skali świata modele realizowania pomocy potrzebującym, talenty i profesjonalistów w kluczowych obszarach kompetencyjnych oraz innowacyjne technologie.

Przewiń do profilu firmy