Starszy Specjalista benefitów (m/k)

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków,
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

CPL Jobs

Kraków

Kraków

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji
i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta,  międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Celem tej roli jest terminowa i dokładna koordynacja danych płac pracowniczych dla dobrze ugruntowanej brytyjskiej marki detalicznej. Obejmuje to również codzienną interakcję z klientem za pośrednictwem telefonu i poczty e-mail, pracę nad rozwiązywaniem problemów związanych z listami płac, współpracę z innymi członkami zespołu oraz zapewnienie aktualności dokumentacji. Celem tej roli jest także zapewnienie wymiany wiedzy z innymi członkami zespołu i koordynacja pracy w zespole.

Numer ref.: JO-2001-443609 Kraków

Wymagania:

  • Znajomość systemów/narzędzi niezbędnych dla procesu (system zarządzania sprawami (najlepiej Zendesk, ale nie wyłącznie), SAP SuccessFactors, systemy czasu i obecności, systemy zarządzania dokumentami);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • 2-3 lata doświadczenia na indywidualnej pozycji w obszarze listy płac end2end;
  • Znajomość podstawowych procesów płacowych i operacyjnych;
  • Dobra znajomość MS Office - szczególnie MS Excel;
  • Dbałość o szczegóły i bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 21:00);

Głowne obowiązki:

  • Wykazaywanie się wiedzą ekspercką na temat procesów i procedur istotnych dla obszaru płac;
  • Przetwarzanie wniosków o wynagrodzenie, odpowiedzi na zapytania klientów;
  • Opracowywanie, wdrażanie i rozwijanie polityk i procedur personalnych z zakresu wynagrodzeń i benefitów;
  • Organizowanie spotkań oraz dzielenie się wiedzą wewnętrznie i między zespołami;
  • Monitorowanie i analizowanie trendów rynkowych w zakresie benefitów;
  • Monitorowanie pracy zespołu i ustalanie priorytetów;
  • Zarządzaj przypisaną częścią procesu zgodnie z metodologią firmy;
  • Rozwój narzędzi oraz systemu informatycznego wspierającego zarządzanie wynagrodzeniami i benefitami;
  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej w zakresie polityki wynagrodzeń i benefitów;
  • Raportowanie listy płac;
  • Możliwość udziału w tranzycji;

Klient zapewnia:

  • Pracę ze wspaniałymi ludźmi w przyjaznej atmosferze;
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • Bogaty system premiowy;
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Dostęp do MyAudiobooks - Rozrywka i rozwój osobisty w wersji audio;
  • Benefity pozapłacowe, do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.)
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • Darmowa kawa, woda, mleko i szeroki wybór herbat;
  • Brak formalnego ubioru;
  • Imprezy integracyjne oraz pikniki rodzinne;
  • Międzynarodowe środowisko;
  • Inicjatywy związane z obchodami wewnętrznymi: Dzień Dziecka, Dzień Świętego Mikołaja i wiele innych;
  • Szeroką ofertę szkoleń z możliwym współfinansowaniem;
  • Plan wprowadzenia dla nowych pracowników;
  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych i kursów;
  • Możliwość z korzystania z platformy do nauki angielskiego online;
  • Rośliny antysmogowe w biurach;
  • Leasing samochodowy;

Dołącz do zespołu i zdobywaj nowe doświadczenia. Firma oferuje prace na nowoczesnych systemach i platformach oraz  daje możliwość rozwoju i awansów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
If you are interested in please add to your CV below agreement:
I hereby consent CPL Jobs Sp. o.o. with its registered office in Warsaw, 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (the CPL) to administrate, process and store my personal data for the purpose of recruitment processes including sharing my details with potential future employer for whom CPL performs work to establish conditions of engagement before concluding a contract of employment . The agreement covers the processing of personal data by CPL even after recruitment process in order to present further proposals of employment and may be revoked at any time. CPL informs that data can be shared with other entities of the group CPL in the European Economic Area. At the same time, I declare that all the data that are included in the CV and job applications have been delivered to the company CPL voluntarily and they are true. I acknowledge that personal data will be deleted immediately by the CPL in case of cancellation of my consent, and in case it is not possible to update my data. The company CPL Jobs told me about the right to inspect my personal data and the right to demand updates. I acknowledge that CPL will share with me the data of potential employer after verification of my qualifications contained in application documents

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

www.cpljobs.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy