Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Wynagrodzeń

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Krakowiaków 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

CASTORAMA POLSKA

Krakowiaków 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie realizacji polityk wspierających wynagradzanie pracowników, analiza i proponowanie nowych rozwiązań

  • koordynowanie procesu przeglądu wynagrodzeń

  • koordynowanie procesów premiowych

  • udział w procesie opisywania i wartościowania stanowisk

  • monitorowanie rynku wynagrodzeń i proponowanie nowych rozwiązań

  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby organizacji

  • uczestnictwo w projektach lokalnych międzynarodowych z zakresu wynagrodzeń

  • obsługa Expatów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

  • kreatywność, umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • znajomość VBA oraz Power Point będzie dodatkowym atutem

  • terminowość, samodzielność, dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (min. B2)

  • doświadczenie w zakresie obsługi Expatów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • gwarantowane premie roczne

  • szereg szkoleń i rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy