Logo Pracuj.pl

Starszy Specjalista ds. Wynagrodzeń

CASTORAMA POLSKAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

CASTORAMA POLSKA

Krakowiaków 78

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie realizacji polityk wspierających wynagradzanie pracowników, analiza i proponowanie nowych rozwiązań
  • koordynowanie procesu przeglądu wynagrodzeń
  • koordynowanie procesów premiowych
  • udział w procesie opisywania i wartościowania stanowisk
  • monitorowanie rynku wynagrodzeń i proponowanie nowych rozwiązań
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby organizacji
  • uczestnictwo w projektach lokalnych międzynarodowych z zakresu wynagrodzeń
  • obsługa Expatów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
  • kreatywność, umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość VBA oraz Power Point będzie dodatkowym atutem
  • terminowość, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (min. B2)
  • doświadczenie w zakresie obsługi Expatów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • gwarantowane premie roczne
  • szereg szkoleń i rozwój

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia w biurze
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Starszy Specjalista ds. Wynagrodzeń, Krakowiaków 78, Warszawa